HOŞ GELDİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞ GELDİNİZ

EN RENKLİ FORUM BU FORUM İSTEDİĞİNİ PAYLAŞ İSTEDİĞİNİ YAP

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eskiden onlar vardı...___Yıllar öncesine damgasını vurmuş eski işletim sistemlerini bir araya getirdik.___

YazarMesaj
Admin
Admin

Eskiden onlar vardı...___Yıllar öncesine damgasını vurmuş eski işletim sistemlerini bir araya getirdik.___ Empty
MesajKonu: Eskiden onlar vardı...___Yıllar öncesine damgasını vurmuş eski işletim sistemlerini bir araya getirdik.___   Eskiden onlar vardı...___Yıllar öncesine damgasını vurmuş eski işletim sistemlerini bir araya getirdik.___ Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 6:23 pm

Eskiden Onlar Vardı ...

Bugünlerde Google'ın yeni işletim sistemi Chrome OS'la ilgili spekülasyonların ardı arkasının kesilmediğine herhalde şahit oluyorsunuzdur. Ancak Microsoft ya da Apple'ın karşısına çıkacak olan Chrome OS, aslında bu alanda bir ilk sayılmaz; zira geçmişe baktığımızda adı dahi tam olarak hatırlanamayan birçok işletim sisteminin bulunduğu bir gerçek.

Biz de bu makalemizde bu işletim sistemlerinin bir kısmını bir araya getirdik ve sizi geçmişe doğru kısa bir yolculuğa çıkarmak istedik. Bu eski ve de adı dahi bugün pek fazla hatırlanmayan işletim sistemlerini daha yakından tanımak ve nostaljik bir gezi yapmak için galeri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.
http://hayatsensin.yetkinforum.com

Eskiden onlar vardı...___Yıllar öncesine damgasını vurmuş eski işletim sistemlerini bir araya getirdik.___
1 sayfadaki 1 sayfası