HOŞ GELDİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞ GELDİNİZ

EN RENKLİ FORUM BU FORUM İSTEDİĞİNİ PAYLAŞ İSTEDİĞİNİ YAP

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DOKTOR FIKRALARI

YazarMesaj
Admin
Admin

DOKTOR FIKRALARI Empty
MesajKonu: DOKTOR FIKRALARI   DOKTOR FIKRALARI Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 11:07 am

Başkası Çarpar

Kadın doktora gittikten sonra eve geldi ve kocasına müjdeyi verdi:
- Hamileyim!
Adam şaşkınlık içerisinde:
- İmkansız!.. Ben hep dikkat ederim...
Emin olmak için doktoru ziyaret etti:
- Anlayamıyorum doktor, dikkat etmiştim.

- Bakın bayım.Bu araba kullanırken dikkat etmeye benzer.Siz dikkat edersiniz ama başkası gelip çarpar!..

Doktor Ve Amele

İnşaat amelesi viziteye çıkıp haftalardır tuvalete çıkamadığını
söylemiş..
Doktor muayene edip, amelenin külotunu indirmiş ve yüzükoyun masaya
yatmasını istemiş, adam denileni yapınca Doktor içeriden getirdiği
beyzbol sopasını 3-4 defa sertçe amelenin poposunun tam ortasına vurmus. -Tamam şimdi tuvalete gidin...
Birkaç dakika sonra tuvaletten rahatlamış şekilde çıkan amele; -Sağol Doktor bey, hep böyle olabilmek için ne yapmalıyım? -Bir şey yapmana gerek yok. Tuvaletini yaptıktan sonra kıçını çimento torbasıyla silme yeter..!"

Kapı

Adam psikiyatri doktoruna gitmiş derdini anlatıyordu ;
- Hep aynı rüyayı görüyorum Doktor Bey !
- Bir kapı var, üzerinde bir yazı... Kapıyı itiyorum, itiyorum bir türlü açılmıyor. Ter içinde uyanıyorum.
Doktor sordu;
- Kapının üzerinde ne yazılı ?
- Çekiniz yazılı.
- Anlaşıldı... Siz kapıyı çekmiyor itiyorsunuz... Çekin de açılsın..!

Bebeğin Avucundaki

Hastanede bir bebek doğar.Bebeğin hiçbir fiziksel kusuru yoktur, ama bir sorunu vardır. Sürekli gülmektedir. Annesi babası şaşkın şaşkın bakar, hemşireler ve doktor da bir anlam veremezler. Derken pediatriden biri geliyor parmaklarının tam olup olmadığını görmek için bebeğin sımsıkı yumruk olmuş avucunu açıyor. Bebeğin avucunda bir doğum kontrol hapı yok muymuş

Oksijen Tüpümden Ayağını Çek!

Ölmek üzere olan bir hastaya papazı çağırmışlar papaz gitmiş ve dua etmiş. Daha sonra adam bir yerlerden bir kağıt bulmuş ve bi şeyler yazmış. Ve çok dayanmamış ölmüş. Sonra adamın ölüm töreni için kiliseye gidiyorlar adamın sevdikleri geliyor. Papaz onun için dua edip konuşmak için kürsüye gelir ve duasını yaptıktan sonra der ki :
-size bu adamın son sözlerini okuyacağımder:
"oksijen tüpümden ayağını çek!"

Prostat

Bir doktor muayenehanesinde beklemekte olan iki hasta muhabbet etmektedir.
Prostat şikayeti ile gelen hasta diğerine sorar;
"-Neyiniz var?"
Diğer hasta cevap verir;
"-Beeen düzzzz-güüün kkkkonuşşşşamı-yyyoruum.Yannn-nniii bbbben kkkkke-kkkeme-yyyim.Kkkıss-ssım kkkıss-ssım kkkoo-nnnu-şşşuuyy-yyorum.
Ssssiii-zin nnnne-yyyiniz vvvar?"
Prostat hastası üzüntüyle karşılık verir;
"-Benim problemim de seninki gibi!Ancak benim kekemelik başka yerde.Ben de senin konuşman gibi kısım kısım çiş yapıyorum!"

10,9,8,...

Adamın biri doktora gitmiş. Doktor muayene etmiş ve bizimki sormuş:
- Ne oldu doktor bey? Ne kadar ömrüm kaldı?
Doktor cevaplamış:
- 10
Bizimki de :
- Ne 10'u doktor bey, gün mü, ay mı sene mi?
Doktor:
- 9, 8, 7, 6....

Yenisini Yapmak....

Kadın oğlunu doktora götürmüş.
- Oğlum yürüyemiyor, gözü görmüyor, sağır ve dilsiz, akli dengesi de bozuk. Size getirdim doktor bey demiş.
Bir kadına, bir de çocuğa bakmış doktor:
- Soyunun, demiş.
- Ne soyunması demiş kadın, hasta olan ben değilim, oğlum...
- Biliyorum da demiş doktor, onu düzeltene kadar yenisini yapmak daha kolay.

Ama Howard, Sen...

Uzun ve yorucu bir aşk ve sevişme seansından sonra, doktor, az ötesinde uyuklayan hastasına bakarken, birden fena halde suçluluk duygusuna kapılmış. Panikler gibi olunca, içini rahatlatmak için kendi kendine söylenmeye başlamış.
"-Sakin ol, Howard, sakin ol.. O kadar da dert etme kendine.. Bu dünyada hastası ile sevişen ilk ve tek doktor sen değilsin.. Pek çok doktor yapmıştır bunu.."
Tam o sırada kalbinin derinliklerinden vicdanının sesini duymuş;
"-Ama Howard, sen veterinersin.."

Acuuk

Doğu'da devlet hastanelerinden birinde mecburi hizmetini yapan bir doktorun başından geçer olay. Doktorumuz jinekologdur. Bir gün içeri çarşaflı bir kadın ve kocası gelir. Adam "- Karımın bir şikayeti var!" deyip çıkar dışarı...

Doktor kadına uzanmasını söyler ve normal muayenesini yapar. Muayene bittikten sonra da hastanın SSK'li olduğunu düşünerek sevk kağıdının olup olmadığını sorar ve "- Sevk aldın mi?" der.

"- Acuuk" diye cevap verir kadın...

Gözlerim Bozuk

Göz Doktoru;
-Şu tablodaki harfleri okur musunuz?..
Cafer;
-Siz bana yardımcı olup okur musunuz? Benim gözlerim bozuk da...

Spagetti

Bir doktor, hemşiresiyle buluşmalara başlar. Bu buluşmalardan kısa bir süre sonra, hemşire gelir ve hamile olduğunu söyler. Ama Dr. bu olayı karısının duymasını istemediğinden, hemşireye bir miktar para verir ve
İtalya'ya gitmesini ve çocuk doğana dek orada kalmasını ister.
- "Ancak bebeğin doğduğunu size nasıl haber vereceğim?"
diye hemşire sorar:
- "Bana hemen bir kart gönder ve arkasına " spagetti " diye yaz. Ben durumu anlarım. Başka bir açıklama yapmana gerek yok."
der doktor. Hemşire parayı alır ve uçağa binip İtalya'ya gider. Altı ay sonra, bir gün doktorun karısı evden arar ve doktora;
- "Sevgilim, bugün postadan senin adına Avrupa'dan postalanmış ilginç bir kart geldi. Ama ne anlama geldiğini anlayamadım..."
- "Peki karıcığım, ben akşama eve gelince sana gerekli açıklamayı yapacağım"
der doktor ve telefonu kapatır. O akşam doktor eve geldiğinde; kartı alır okur ve kalp krizinden olduğu yere düşer. Acil yardım ve tıbbi müdahalelerin sonunda doktor kendine gelir ve biraz rahatladıktan sonra, karısı kartı alır ve okur:
- "Spagetti, spagetti, spagetti, spagetti - ikisi, sosisli, ikisi; sade".

24 Saat

Doktor hastasına aylar süren tahlillerin sonuçlarını açıklamaktadır;
-Size bir kötü, bir de daha kötü haberim var... Önce kötü haberi vereyim. Test sonuçlarına göre 24 saatlik ömrünüz kalmış.
Adam yıkılır ve doktora dönüp :
"Hayır olamaz!Fakat, fakat bundan daha kötü ne olabilir?
Doktorun yanıtı kısa olur :
-Dünden beri size ulaşmaya çalışıyorum...

Hangisi Daha Akıllı?

Çok akıllı geçinirdi.Kapısında "ikinci kez gelen hastalardan yarım ücret alınır" yazılı doktora girdi. Gülerek :''Bakın doktorcuğum, yine ben geldim, hatırladınız mi beni?''dedi.Doktor da güldü :''Tabii, hatırlamaz olur muyum? -Eeee? Muayene etmeyecek misiniz?İlaç vermeyecek misiniz? ''Hayır gerekmez. Geçen gelişinizde verdiğim ilaca devam edin...''

Kestiler

Bir gün temel hastaneye gider.Hastanenin bahçesinde bir adamın ağladığını görür.Niye ağlıyorsun diye sorar. Elimden kan tahlili aldırmaya geldiydim elimi kestiler.Temel de ağlamaya başlar.Adam sorar.ula uşağum sen niye ağlıyosun.Temelde ula bende idrar tahlili aldırmaya geldiydim.

Ne Zamandan Beri

Adam doktora giderek;
- Bende unutkanlık başladı doktor bey. demiş.
- Ne zamandan beri? diye sormuş doktor,
- Ne, ne zamandan beri, doktor bey?

Bunu Unutmayın

Kadının biri doktoru yolda durdurup sordu:
-Köşe başındaki zengin çocuğunu iyileştirmek için sanıyorum çok para alıyorsunuzdur.
Doktor:
-Alırsam alırım, dedi. Sizi ilgilendirir mi?
Kadın:
-Nasıl ilgilendirmez! Çocuğu yaralayan taşı oğlum atmıştı, bunu unutmayın.

Delı Doktor

Gazetelerde söyle bir ilan gecer <ALKOL BAGIMLILIGINIZ VARSA YUZDE YUZ TEDAVI EDIYORUZ ADRES:>ilani okuyan bir alkol bagimlisi zengin unlu bir vatandas adresin oldugu köye gider köye giriste köyun kahvehanesine varir kalabalik olan kahvehaneye
__slm ilani okudum onun icin geldim asli varmi doktorun yerini gösterirseniz sevinirim.
iclerinden biri
__Slm kardes tabi asli var bu gördugun insanlar hepsi alkolikti doktordan sonra hic biride bir damla alkol icmez.
Bunu duyan vatandas cok sevinir cok ta merak eder ve doktorun adresini ögrenir gider . dotorala karsilasir ve derdini anlatir. doktor vatandasa
__benim istedigimi yaparsan garanti kurtulursun anlastikmi
__tamam
doktor bu vatandasi ellerini baglar agzini bantlar iyi bir *iker *iktikten sonra söyle der
__bak eger birdaha icersen millete seni burda *iktigimi söylrim der.
Utanan kizaran vatandas ne yapcagini bilemeden hic konusmadan yavas yavas disari cikar köyun kahvesinin yanindan gecerken biris
__nasil gecti kardes tedavi yaradimi. vatandas
__yaradi yaradi tövbe bir daha alkol icmem sizler gibi

Önce Kaçanlar

Akıl hastanesinden iki deliyi salıvereceklermiş. Doktorlar kendi aralarında. "Bunlara son bir test yapalım da görelim akılları başlarına gelmiş mi ?"demişler. Bunun üzerine iki deliyi bir masa başına getirmişler. Masanın üzerine bir kavanoz dolusu siyah zeytin, bir kavanoz dolusu da canlı hamamböceği dökmüşler ve "Buyurun beyler, yiyiniz." demişler. Delillerden bir tanesi hemen zeytinlere saldırmış,ötekisi araya girmiş, "Önce kaçanları yiyelim, öbürleri nasıl olsa duruyor!"

bounce Very Happy Smile Surprised Laughing Razz Wink affraid rendeer drunken cheers
http://hayatsensin.yetkinforum.com

DOKTOR FIKRALARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DELİ FIKRALARI